Hotel Trends Poland & CEE 2020, COVID-19 – wyzwania dla hotelarstwa   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Rozpoczęła się konferencja "Hotelarza" HT Poland & CEE COVID-19: Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej. W tym roku jest to edycja online wiosennej konferencji Hotelarza, ponieważ organizowana jest w wyjątkowym czasie.

Wszystkich gości i uczestników konferencji powitał Rafał Szubstarski, redaktor naczelny magazynu Hotelarz wraz Dorota Malinowska, współzałożycielka firmy ProValue, a następnie Jakub Klimczak, Busines Development Manager - CEE, STR przedstawił sytuację branży hotelowej i najnowsze dane z CEE.

W tym roku Konferencja Hotel Trends Poland & CEE odbywa się w wyjątkowych warunkach, które wymusza na nas stan pandemii.

– Nasza konferencja będzie inna niż wszystkie poprzednie, ale też taka sama, bo paneliści będą z nami w studio, a można nas oglądać na żywo za pośrednictwem internetu – powiedział Rafał Szubstarski. – Dostęp można uzyskać przez wszystkie urządzenia mające do niego dostęp. Zapraszamy do zadawania pytań panelistom i na czaty eksperckie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *