Najnowszy „Hotelarz” jeszcze w tym tygodniu   "HOTELARZ"

Najnowsze wydanie "Hotelarza" na rynku pojawi się jeszcze w tym tygodniu także w swojej tradycyjnej, papierowej wersji. Wewnątrz jak zwykle pogłębione aktualności rynkowe, a także szereg tekstów narzędziowych.

Ekspresowo publikujemy relacje z naszej zakończonej w poniedziałek cyfrowej konferencji - Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej.

Rozmawiamy także z ekspertami. -Dzisiaj branża coraz głośniej mówi o koniecznych działaniach rządu skoncentrowanych na otwarciu granic, promocji pobytu w Polsce na rynkach zagranicznych i wsparciu rynku turystyki krajowej. Te trzy obszary mogą przyczynić się do poprawy bardzo trudnej sytuacji, jaka panuje w branży hotelarskiej - mówi w rozmowie z nami Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP i wiceprezes Grupy Orbis.

Ponadto piszemy m.in. o tym czy ozonowanie jest skuteczne, strategii direct booking, a także o tym jak zmieni się design poszczególnych stref w hotelach po pandemii.

Najnowsze wydanie "Hotelarza" już wkrótce w skrzynkach pocztowych naszych prenumeratorów i w salonach Empik w całej Polsce.

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *