500 pokoi po 500 zł na otwarcie Nosalowego Parku   OTWARCIA

Z początkiem lipca rozpocznie działalność najnowszy obiekt Grupy Nosalowy, pięciogwiazdkowy hotel Nosalowy Park ze 139 pokojami w pobliżu Krupówek. Z okazji otwarcia dla gości przygotowano pulę 500 pokoi, które rezerwować mogą w specjalnej cenie 500 zł za dobę. Oferta dotyczy pobytów zrealizowanych w okresie od 1- 17 lipca 2020 roku.

Choć Nosalowy Park ruszyć miał jeszcze na początku tego roku, to jego otwarcie zostało przesunięte na lipiec z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń dotyczących podróżowania nałożonych przez rząd.

W związku z odmrożeniem sektora hotelarskiego właściciele Grupy Nosalowy zdecydowali o przywróceniu działalności operacyjnej we wszystkich swoich pozostałych obiektach od 1 lipca i wprowadzeniu w tym samym czasie na rynek najnowszego obiektu, Nosalowego Parku.

Zlokalizowany w otoczeniu bukowego parku Nosalowy Park Hotel & SPA wyróżniać się ma nowoczesną elegancją połączoną z niebanalną interpretacją regionalnych tradycji i unikatowym designem, nawiązującym do charakterystycznego dla 20-lecia międzywojennego stylu art. déco. Architektonicznie obiekt zaprojektowany przez pracownię Kahl-Gaczorek Architekci czerpie z wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej. Obiekt sprzedawany był w systemie condo.

Villa Marilor powstała w 1905 r. W okresie międzywojennym miejsce to było jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego. Celem realizowanej przez Grupę Nosalowy inwestycji jest przywrócenie jej dawnej świetności.

Nosalowy Park zaoferuje m.in. dwie restauracje w tym autorską Modesta Amaro, NABE SPA w zabytkowej części hotelu, strefę wellness z basenem i saunami oraz przestrzeń konferencyjną. Na najwyższych kondygnacjach obiekt będzie dysponował apartamentami z prywatnymi ogrodami na dachu.

Do Grupy Nosalowy należy zlokalizowany w górnej części Zakopanego kompleks Resort Nosalowy Dwór, składający się z czterech hoteli od trzech do pięciu gwiazdek z blisko 400 pokojami i największego centrum kongresowego na Podhalu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *