Targi EuroGastro i WorldHotel w tym roku już się nie odbędą

Firma MT Targi Polska, organizator targów EuroGastro i WorldHotel, podjęła decyzję o przełożeniu obu imprez z tego roku na nowy termin 24-26 marca 2021 r.

„Przedłużający się stan epidemiczny związany z ciągłym rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz związane z nim obostrzenia wprowadzone przez polskie władze zmuszają nas do ponownego przełożenia terminu 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13. Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel, jakie były zaplanowane w Ptak Warsaw Expo w dniach 18-20 czerwca 2020 roku. (...)Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort uczestników Targów, dlatego oceniając potencjalne ryzyko, a także kierując się Państwa prośbami, zdecydowaliśmy się na przełożenie targów na termin 24-26 marca 2021 r.” – pisze w oświadczeniu firma MT Targi. Jeszcze na początku marca deklarowała, że nie planuje przenosić targów zaplanowanych na 25-27 marca w centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. W połowie miesiąca podała nowy termin: 27-29 maja w Nadarzynie

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *