H(I)T Poland & CEE 25 maja – uderzył jak zwykle

Pierwsza konferencja na taką skalę i w takiej formule w obecnych czasach

Zgodnie jeszcze z ubiegłorocznymi zapowiedziami, 25 maja odbyła się kolejna edycja konferencji "Hotelarza" HT – Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej w Polsce. Wzięło w niej udział blisko 400 uczestników. Była to pierwsza konferencja stacjonarna, nie tylko w branży hotelarskiej, i nie tylko w Polsce, w obecnym czasie. Wszyscy paneliści (z dwoma wyjątkami) obecni byli fizycznie na scenie w studiu Brill TV w Warszawie, skąd nadawaliśmy streaming w wersji HD. A podczas konferencji paneliści dzielili się swoją wiedzą, praktykami, analizami sytuacji i prognozami.

Majowa konferencja od strony merytorycznej i formy jej podania nie różniła się niczym od naszych wcześniejszych konferencji Hotel Trends i HIT – Hotel Investment Trends. W pięciu merytorycznych panelach najlepsi eksperci hotelarscy, finansowi i prawni dyskutowali o największych wyzwaniach stojących obecnie przed branżą hotelarską. Nietradycyjny był odbiór – bo kilkusetosobowa publiczność nie zasiadła w tym przypadku w hotelu Renaissance Warszawa, gdzie zawsze organizujemy nasze wiosenne konferencje, ale przed swoimi urządzeniami, aby obejrzeć streaming w jakości HD, który dostępny był potem przez tydzień dla wszystkich uczestników. Wszyscy mogli zadawać pytania panelistom, moderotorom, dzielić się swoimi refleksjami i doświadczenia za pomocą przygotowanych kanałów interaktywnych. Konferencję rozpoczęła prezentacja Jakuba Klimczaka z firmy STR (i to był pierwszy z wyjątków, gdyż nadawał on z Londynu) poświęcona najnowszym wynikom rynku i scenariuszom „wychodzenia” w tych wyników na przykładzie rynku chińskiego. I scenariusze te są optymistyczne.

PANEL LIDERÓW:

Koronawirus zatrzymał polskie hotelarstwo. Strategie przetrwania kryzysu i scenariusze rozwoju sytuacji – moderowany przez Dorotę Malinowską z Pro Value z udziałem prezesów czołowych grup hotelowych i właścicieli obiektów poświęcony był dyskusji o realnych scenariuszach przezwyciężenia kryzysu i o strategiach działania jakie hotele obrały na najbliższe miesiące. Podczas panelu Gheorghe Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego poinformował o przygotowanym już przez Polską Organizację Turystyczna certyfikacie bezpieczeństwa sanitarnego, którego szczegóły przedstawione zostaną w najbliższych dniach.PANEL DYREKTOR [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.