Jordan Group odmraża turystykę w Krakowie   OTWARCIA

Po dwumiesięcznej przerwie otwarte zostały podmioty Jordan Group z hotelami Galaxy i Legend oraz flotą autobusową. „Wracamy do pracy, by z krakowską werwą znów prężnie działać na rynku turystycznym!” – ogłosiła Grupa. I zaproponowała 15 proc. rabatu na początek

Stworzono voucher wartościowy do wykorzystania na wszystkie rodzaje usług z portfolio Grupy. Umożliwiono też anulację bezkosztową nawet w dniu przyjazdu. Planującym pobyt służbowy podwyższana jest kategoria pokoi za tę samą cenę i dodana kolacja w pakiecie LONG STAY. Wszystkie obiekty są już czynne włącznie z Pokojami Gościnnymi Jordan w Krakowie oraz Pensjonatem Willa Jordanówka w Kluszkowcach. Autobusy turystyczne Jordan Group Transport wyjechały już w pierwsze trasy. Wspierającym lokalną turystykę oferowane są też atrakcyjne cenowo pakiety WYPOCZYNEK W KRAKOWIE.

Jordan Group to największa małopolska firma turystyczna, działająca na rynku od 30 lat z flotą ok. 30 autobusów, biurem podróży obsługującym turystykę przyjazdową i wyjazdową, biurem kongresów, w centrum Krakowa czterema biura obsługi klienta i własnym punktem informacji turystycznej oraz tourami autobusowymi po Krakowie. Do Grupy należą też 205-pokojowy hotel Galaxy przy ul. Gęsiej, przy której znajduje się też centrala biura Jordan i jej baza transportowa, oraz 100-pokojowy Legend w kamienicy niedaleko Wawelu. Obecnie trwa inwestycja w 120-pokojowy hotel King Salomom na Kazimierzu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *