HOTELARSKIE INWESTYCJE ROKU po raz trzeci – rozstrzygnięcie już w czerwcu   "HOTELARZ"

Naszą coroczną, wiosenną konferencję Hotel Trends Poland & CEE kończyliśmy wieczorną galą, na której ogłaszaliśmy zwycięzców konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku w pięciu kategoriach: Pracownia Projektowa, Biuro Architektoniczne, Inwestor Roku, Inwestycja Roku oraz Inwestycja Roku według Czytelników. W tym roku, chociaż zorganizowaliśmy stacjonarną konferencję 25 maja, to nie organizowaliśmy gali. To nie znaczy, że nie docenimy najlepszych firm i inwestycji. W czerwcowym wydaniu „Hotelarza” ogłoszeni zostaną laureaci głosowania 25-osobowej Kapituły, składającej się z liderów polskiego rynku.  

Ideą konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku jest wyróżnianie najlepszych inwestycji, inwestorów i firm pracujących dla branży hotelarskiej, mających największy wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Dlatego poza tytułami dla Inwestycji i Inwestor Roku, nagradzamy też najlepsze firmy, które dotychczas nie były honorowane w branżowych konkursach hotelarskich, a od których profesjonalizmu zależy powodzenie inwestycji hotelarskiej: Biuro Architektoniczne i Design Studio.  

Będzie to już trzecia edycja konkursu. W poprzednich wygrywały firmy Tremend, AGK Architekci, JEMS, Erbud, Genfer, Grupa Arche, a Inwestycjami Roku zostawały Radisson Blu Świnoujście i Renaissance Airport Warszawa. Również w tym roku Kapituła składająca się z właścicieli i prezesów polskich grup hotelowych, operatorów, dyrektorów ds. rozwoju globalnych sieci, doradców hotelowych oraz architektów wybierze zwycięzców w czterech kategoriach.

Nominacje wraz z uzasadnieniami będziemy ogłaszali w serwisie www.e-hotelarz.pl, na Facebooku, Linkedinie, Twitterze itp. od połowy miesiąca, a ogłoszenie wyników odbędzie się na łamach czerwcowego wydania „Hotelarza”. W przyszłym tygodniu uruchomimy też głosowanie internatów na Inwestycję Roku – jedną z ośmiu wyselekcjonowanych przez „Hotelarza”, które otworzyły się od wiosny 2019 roku do wiosny 2020.

Laureaci 2019
Laureaci 2018


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *