W Krakowie ruszył 4-gwiazdkowy hotel Krowodrza   OTWARCIA

W Krakowie otwarte zostało 4-gwiazdkowe Centrum Hotelowo-Konferencyjne Krowodrza z 38 pokojami, pięcioma salami konferencyjnymi, z których największa mieści 160 osób, restauracją, oranżerią z barem, sauną i jacuzzi oraz parkingiem na 40 aut i trzy autokary. Inwestorem jest Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Nowo wybudowany hotel zlokalizowany jest przy ul. J. Wybickiego na Prądniku Białym obok siedziby ZDZ. Pokoje - urządzone w nowoczesnym stylu z akcentami Krakowa - mają metraż 20-30 m kw., a cztery apartamenty ponad 40 m kw., przygotowano też osiem pokoi z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Największa sala konferencyjna o powierzchni 160 m kw. może być podzielona na trzy mniejsze. Restauracja oferuje kuchnię opartą głównie na produktach lokalnych. W oranżerii na piętrze można napić się kawy lub skorzystać ze specjalnie wyselekcjonowanej karty alkoholi i win. Hotel posiada też salę fitness, wyposażona w rowery z trenażerami, bieżnię, orbitrek, siłownię a także fotel do masażu. Na parkingu przygotowano dwa dwustanowiskową stację ładowania pojazdów elektrycznych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *