Ruszają targi – pierwsze 20 czerwca w Poznaniu. Już z nowym zarządem MTP

Targi, kongresy i eventy odmrożone zostają - w całym reżimie sanitarnym - od 6 czerwca. Pierwsze targi w Poznaniu organizowane przez Grupę MTP – Letni Targ Ogrodniczy – odbędą już 20-21 czerwca. Wybrano też nowy zarząd MTP.

Podczas Targu Ogrodniczego każdy będzie mógł kupić sadzonki, nasiona, akcesoria ogrodnicze czy elementy wyposażenia ogrodu lub balkonu. Pojawić się też mają producenci lokalnej żywności ze swoimi produktami.

Mimo iż od marca nie odbywały się żadne targi ani konferencje, czas ten był dla Grupy MTP okresem wytężonej pracy. Spółka uruchomiła platformę internetową BuyPoland.pl i agencję interaktywną R360. Organizowała także konferencje on-line, pracowała nad nowymi formatami targów (np. Targi polskich win i winnic WINO). Przygotowywała się też do organizacji zaplanowanych na jesień imprez, które odbędą się w nowym reżimie sanitarnym. W dniach 28 września -1 października odbędą się targi Polagra. Po 13 latach targi Polagra Food, Polagra Tech oraz Polagra Gastro i Invest Hotel trafiły pod jeden wspólny szyld marki: Polagra – food, horeca, foodtech. Więcej pisaliśmy o tym TU

Pod koniec maja wybrano nowy zarząd Grupy MTP. Prezesem został Tomasz Kobierski, który był wiceprezesem od 2007 r. Od 2017 roku należy do Rady Dyrektorów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Jest także przewodniczącym rady nadzorczej Targów Lublin. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Grupą MTP. Na stanowisku prezesa zarządu Grupy MTP zastępuje Przemysława Trawę, który z targami poznańskimi jest związany od 1983 r.

Dotychczasową pracę na stanowisku wiceprezesa zarządu od 2018 r. kontynuuje Elżbieta Roeske, która związana jest z Grupą MTP od 1995 r. Drugim wiceprezesem mianowany został Filip Bittner, który od 2010 r. był dyrektorem Grupy Produktów. Z Grupą MTP związany jest od 2007 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Ruszają targi – pierwsze 20 czerwca w Poznaniu. Już z nowym zarządem MTP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *