W Krakowie przy Karmelickiej powstaje 5-gwiazdkowy Nobilium sieci Osti-hotele   INWESTYCJE

Firma Osti-hotele, która jest właścicielem dwóch krakowskich hoteli 4-gwiazdkowych Kossaka i Senackiego, planuje otworzyć wiosną przyszłego roku 5-gwiazdkowy Nobilium z 46 pokojami przy ul. Karmelickiej.

Fot. Google Street View

Butikowy hotel powstaje w kamienicy z początku XX wieku wpisanej do ewidencji zabytków.  Znajdą się w nim restauracja, dwie kameralne sale konferencyjne, a w kondygnacji podziemnej strefa relaksu z gabinetem SPA, sauną i siłownią. Wnętrza hotelu zaprojektowane zostały przez krakowską pracownię Iliard. Prace nad przebudową kamienicy rozpoczęto w ubiegłym roku. – Hotel planowaliśmy otworzyć pod koniec tego roku. Ze względu na obecną sytuację wstrzymaliśmy realizację kolejnych etapów budowy, w tym związanych z aranżacją wnętrz. Dlatego najszybciej, jak to będzie możliwe, chcemy wrócić do dalszej pracy przy inwestycji. Otwarcie obiektu planujemy na wiosnę 2021 roku – powiedziała Joanna Ostrowska, zarządzająca siecią Osti-hotele, serwisowi lovekrakow.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *