W Krakowie na Podgórzu otwarto The Bridge Suites   OTWARCIA

Spółka PI Management, operator koordynujący obecnie otwarcia: AC by Marriott Kraków, Renaissance Gdańsk i Mercure w Szklarskiej Porębie, otworzyła na krakowskim Podgórzu nowy butikowy obiekt – The Bridge Suites z 23 pokojami i apartamentami.

Nowo wybudowany obiekt zlokalizowany jest przy ul. Celnej obok mostu Piłsudskiego, który był inspiracją nazwy The Bridge Suites.  Stanowi on połączenie industrialnych i loftowych wnętrz inspirowanych Podgórzem.

– Ideą The Bridge Suites jest gościna jak w domu u dobrych przyjaciół, pełna życzliwości i ciepła, w której zwracamy uwagę na szczegóły. Pobyt w tym miejscu ma kreować doznania, odkrywać i przybliżać historię obszaru wokół, aby każdy mógł poczuć jego charakter oraz indywidualność – mówi prezes PI Management, Agnieszka Dąbrowska.

The Bridge Suites w ramach serwisu przygotowało m.in. „Five o’clock” – goście będą mogli poczęstować się aromatyczną herbatą w określonych godzinach, a także zamówić specjalną wycieczkę po najciekawszych zakątkach Podgórza lub skorzystać z oferty „Piknik nad Wisłą”, gdzie przygotowany zostanie prawdziwy kosz piknikowy. W obiekcie powstała też kameralna restauracja Art & Craft Atelier oferująca połączenie elementów kuchni europejskiej z dodatkiem smaków „podgórskich”, opartych na przedwojennych recepturach mieszkańców Podgórza.

– Naszym celem jest przybliżenie gościom historii Podgórza: dzielnicy przepełnionej aurą małego miasteczka, modnej i kameralnej. Podgórze posiada przemysłowy oraz industrialny klimat. To okolica o bogatej, nieodkrytej historii, pełna zapomnianych opowieści, ciekawych zabytków i zakamarków. Nasi goście poczują ten fascynujący akcent w niesamowitej atmosferze, smacznej kuchni, jak i również stylowych wnętrzach – mówi Aleksandra Piątkowska, Marketing & PR Manager.

Projekt wnętrz przygotowała krakowska pracownia ID Design. – Zaprojektowanie w niewielkich przestrzeniach spersonalizowanych wnętrz, które w harmonijny sposób oddają historie i tradycję Podgórza było nie lada wyzwaniem. Połączenie ponadczasowej klasyki z industrialnym designem przeplatanym elementami dekoracyjnymi od lokalnych artystów to efekt finalny – mówi Izabella Zawadzińska, projektant ID Design.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *