Starwood zaprasza na warsztaty edukacyjne poświęcone międzynarodowym obiektom sieci

Sieć Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza obiektami marki Sheraton, Le Meridien Bristol i Westin Warsaw organizuje cykl warsztatów dla branży turystycznej i organizatorów spotkań na temat swojej globalnej oferty. W warsztatach wezmą udział eksperci sieci z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Dodatkowo podczas warszatów będzie można wygrać atrakcyjny pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu Le Meridien w Splicie w Chorwacji.
W dniach 4-6 listopada br. w Poznaniu, Warszawie i Krakowie sieć Starwood Hotels
& Resorts zorganizuje warsztaty, podczas których, goście będą mogli zapoznać się z ofertą sześciu polskich hoteli sieci, obiektów z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu, a także poznać szczegóły programów lojalnościowych oferowanych przez sieć. Podczas warsztatów dostępni będą przedstawiciele hoteli sieci Starwood m. in. z Hiszpanii, Chorwacji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Węgier, Czech, Portugalii. Gościem specjalnym będzie Christian Hofer – Dyrektor ds. Sprzedaży Turystycznej odpowiedzialny za region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu .
Warsztaty te będą wyjątkową okazją do poznania przedstawicieli sieci oraz nawiązania
z nimi osobistego kontaktu.  Warsztaty w Poznaniu odbędą się w środę 4 listopada w godzinach: 10.00-15.00, w sali balowej hotelu Sheraton Poznan w Warszawie w czwartek 5 listopada w godzinach 10.30 – 16.30  w sali balowej hotelu The Westin Warsaw, w Krakowie w piątek 6 listopada w godzinach 10.30 – 15.00 w sali balowej hotelu Sheraton Krakow.
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach, prosimy o kontakt z poszczególnymi hotelami, aby umówić spotkanie. Poznań: Aldona Trojanek, tel. 061 655 22 15
Warszawa: Katarzyna Radzikowska, tel. 022 450 67 59
Kraków: Iwona Duraj, tel. 012 662 17 72


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *