Ryanair odmraża lotnictwo od 1 lipca. Bilety za 89 zł

Ryanair, linia lotnicza nr 1w Polsce i w Europie, poinformowała o wznowieniu lotów na blisko 200 trasach z/do Polski. Z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (22 czerwca). 

- Cieszymy się z przywrócenia tras już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tysiące miejsc pracy.

To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać – mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

40 tras Ryanaira powróci m.in. na lotnisko w Modlinie, 16 tras na lotnisko w Poznaniu, 6 połączeń z Rzeszowa, 4 połączenia z Bydgoszczy. Błażej Patryn, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:„Po długiej przerwie w ruchu pasażerskim, dobre informacje biegnące od linii lotniczej Ryanair, to przede wszystkim dobre wieści dla podróżujących z poznańskiego lotniska, a także dla regionu oraz dla samego portu lotniczego. Cieszy nas powrót gwaru do terminalu pasażerskiego. Jesteśmy przekonani, że powrót destynacji realizowanych za pośrednictwem Ryanair spotka się z zainteresowaniem, tak bardzo spragnionych podróżami mieszkańców Poznania i Wielkopolski.”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *