Gheorghe Marian Cristescu wygrywa plebiscyt na Tatę w Koronie

Prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu wygrał plebiscyt na Tatę w Koronie organizowany przez magazyn „Mamo, to ja” za szczególną postawę w czasie epidemii koronawirusa. Ta wygrana jest wyrazem uznania pracy całego zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego, który w tym trudnym czasie solidarnie i z zaangażowaniem pracował walcząc z pandemią.

Gheorghe Marian Cristescu prywatnie tata dwóch córeczek – 5-letniej Aurelii i 12-letniej Amelki jako pierwszy hotelarz w historii zwyciężył w tym plebiscycie.

Cristescu jako pierwszy hotelarz w Polsce wraz z zespołem udostępnił swoje placówki pro bono dla medyków w czasie epidemii, aby mogli w nich bezpiecznie odpocząć. Utworzył fundację mającą finansować noclegi dla służb medycznych w całej Polsce. Dzięki niej personel m. in. z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie mógł skorzystać z pobytu w Courtyard by Marriott Warsaw Airport i w ten sposób zregenerować siły po wyczerpujących godzinach pracy w szpitalu. Kilka z obiektów przedsiębiorca przeznaczył również na izolatoria.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *