Wszystkie obiekty B&B Hotels w Polsce otwarte. Sieć planuje kolejne 4 hotele

Wszystkie hotele sieci B&B w Polsce ponownie przyjmują gości, ale nie w każdym z miast zdecydowano się na ten krok od razu po zniesieniu zakazu ich działalności 4 maja. – Decyzje o uruchomieniu naszych obiektów podejmowaliśmy na podstawie aktualnej sytuacji w poszczególnych regionach – mówi Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska. Sieć planuje w Polsce kolejne inwestycje, jak wynika z informacji „Hotelarza” m.in. w Szczecinie, Olsztynie i Bydgoszczy.

Od razu 4 maja otwarte zostały hotele w Warszawie, we Wrocławiu i w Łodzi. W następnym tygodniu dołączyły do nich Toruń, Kraków i Rzeszów. W kolejnym uruchomiono hotel w Nowym Targu. Jako ostatni, ze względu na zwiększenie liczby przypadków koronawirusa na Śląsku, otwarto hotel w Katowicach. – Tym samym od 1 czerwca wszystkie nasze hotele są otwarte i gotowe na przyjęcie gościmówi Béatrice Bouchet. – Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników, dlatego wprowadziliśmy dodatkowe procedury higieniczne w naszych hotelach. Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiczną i stosujemy się do zaleceń krajowych służb sanitarnych.

Béatrice Bouchet

Choć COVID-19 bardzo mocno uderzył w branżę hotelową, długoterminowe plany rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce nie uległy zmianom. – Niezależnie od wyzwań, z którymi obecnie musimy się zmierzyć, chcemy kontynuować nasz rozwój w Polsce. Poszukujemy istniejących hoteli, które możemy wynająć, projektów hotelowych lub typu mixed-used, w których będziemy wynajmować hotel, po ich zrealizowaniu przez inwestora – dodaje Béatrice Bouchet.

Najważniejszym dla B&B Hotels elementem pozostaje lokalizacja. – Zależy nam szczególnie na powierzchniach w centrach miast, w pobliżu miejsc o przeznaczeniu biznesowym oraz walorach turystycznych i rozrywkowych, z dobrą widocznością i łatwym dostępem. Chcielibyśmy zagościć z naszą marką w wielu miastach, nie tylko w tych największych, na przykład: w Gdańsku, Gdynii, Szczecinie, Białymstoku, Olsztynie, Gliwicach, Zabrzu, Częstochowie, Opolu czy Zielonej Górze. Jesteśmy zainteresowani również zwiększeniem naszej bazy noclegowej w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, gdzie mamy już swoje obiekty, ale wciąż dostrzegamy zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi hotelowe w doskonałej lokalizacji i korzystnej cenie – wyjaśnia Béatrice Bouchet.

W budowie jest już hotel w Lublinie, a jak informowaliśmy wcześniej w „Hotelarzu” TU sieć kupiła już działki pod hotele Szczecinie, Olsztynie i Bydgoszczy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *