Większe zainteresowanie telewizorami smart i monitorami do części wspólnych

Łukasz Cyrwus, LG Electronics Polska


Czy koronawirus ma wpływ na funkcjonowanie mediów w hotelu? Oczywiście tak, w naszym przypadku pandemia koronowirusa spowodowała zwiększenie zainteresowania zakupem telewizorów typu smart oraz monitorów i telewizorów do części wspólnych.

Właściciele i operatorzy obiektów dążą do zapewnienia jak najlepszej rozrywki gościom przebywającym w pokoju hotelowym, a dzięki telewizorom smart otrzymują oni dostęp do wielu aplikacji oraz możliwość komunikacji bezprzewodowej z telefonem i komputerem. Obecnie zwiększone zainteresowanie rozwiązaniami obserwujemy w obiektach do 50 pokojów i w hotelach butikowych. Jest to zapewne związane z dużym popytem na wakacyjny wypoczynek w małych ośrodkach. Natomiast większe obiekty, w szczególności hotele konferencyjne, funkcjonujące w poczuciu wyższej niepewności, często wstrzymują decyzje o wymianie telewizorów i nowych inwestycjach.

Dobry czas dla Digital Signage

Od strony zarządzania mediami w hotelu pandemia koronawirusa na pewno potwierdziła wyższość rozwiązań Digital Signage (reklamy i komunikacji cyfrowej) nad tradycyjnymi formami komunikacji. W kryzysowych sytuacjach liczy się szybkość reakcji oraz skuteczna komunikacja z odbiorcami. Dzięki rozwiązaniom Dig [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Łukasz Cyrwus, LG Electronics Polska

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *