Michał Forysiak dyrektorem generalnym w QUALPRO.   PERSONALIA

Michał Forysiak, dotychczasowy zastępca dyrektora generalnego w DoubleTree by Hilton Warszawa został dyrektorem generalnym w polskiej firmie Qualpro, przygotowującej kompleksowy system analityczny dla hotelarzy.

Z branżą hotelarską związany od blisko 20 lat. Zaczynał 2001 jako recepcjonista w niemieckiej sieci Dorint, która otworzyła swój hotel we Wrocławiu. Następnie po zmianie marki na Sofitel Wrocław Old Town był reservation managerem, front office managerem i rooms & revenue managerem. W 2012 r. na kolejne siedem lat związał się z siecią Hilton.

W 2013 r. brał udział w otwarciu pierwszego w Polsce hotelu marki DoubleTree by Hilton Łódź jako rooms & revenue director. W 2016 r. zdobył tytuł Hotelarza Roku w kategorii Revenue Manager Roku. Z końcem 2018 roku dołączył do zespołu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw na stanowisku deputy general manager.

Od wielu lat aktywnie działając w obszarze revenue managementu, skoncentruje się teraz całkowicie na tym obszarze, obejmując stanowisko dyrektora generalnego w firmie Qualpro, która opracowuje i wprowadza na rynek proRMS - pierwszy polski kompleksowy system analityczny dla hotelarzy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *