Luksus skandynawskiego Spa

Sztokholm to kolejne miejsce, gdzie miłośnicy pielęgnacyjnych uniesień powinni skierować swoje kroki. Grand Hotel Stockholm obok 368 ekskluzywnych pokoi może zaproponować swoim klientom nowo otwarte luksusowe spa.

14 tys. metrów kwadratowych przeznaczonych do pielęgnacji ciała i duszy zaaranżowano w myśl skandynawskiej tradycji i filozofii. Elementem przewodnim stanowiącym główną inspirację spa było Yggdrasil - znane z mitologii nordyckiej "Drzewo Świata", które swoją siłę czerpało ze świętej Studni Urd. W podobny sposób bywalcy tego spa mogą odzyskać siły dzięki tradycyjnym zabiegom z wykorzystaniem lokalnych składników tj. jagody, borówek brusznicy i szakłaku, lub zanurzyć się w basenie przypominającym źródło wydrążone w skale. Odwiedzający spa odpoczywają w granitowej oprawie. Piękno lokalnych zakątków ułożonych w niezwykłe mozaiki, które ukazują zniewalającą skandynawską naturę. Wnętrza przeplatające tradycję z nowoczesnością zapewniają relaks dla ciała i spokój dla ducha.

Źródło: (PAP Life)

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *