Grupa Arche uruchamia Domki Łochów. W condo. I w timesharingu   OTWARCIA

Grupa Arche uruchamia przy Pałacu i Folwarku Łochów na Mazowszu kolejną część inwestycji – zespół 34 całorocznych Domków Łochów. W kompleksie znajdzie się kilka typów domków: największe z ośmioma pokojami i jadalnią, klasyczne z czterema sypialniami i salonem oraz mniejsze domki drewniane. Zarówno całe domki jak i poszczególne apartamenty sprzedawane są w systemie condo z gwarancją 6 proc. zwrotu rocznie przez 5 lat.

W kilku domkach drewnianych planowana jest również sprzedaż udziałów wakacyjnych w modelu timesharing – za 30 tys. zł inwestor może korzystać dożywotnio z domku na wyłączność przez dwa tygodnie w roku. W całej inwestycji zaplanowanych jest 10 domków 8-pokojowych, 11 domków 4-pokojowych i 13 mniejszych domków, ale również z czterema pokojami. 14 z nich ma już pozwolenie na użytkowanie, a 13 uzyska je do końca lipca, pozostałe są jeszcze na etapie budowy.  Wszystkie domki wyposażone są w aneksy kuchenne i kominki, dysponują też tarasami. Goście będą mogli korzystać z potencjału całego kompleksu na terenie Pałacu i Folwarku Łochów, w tym strefy relaksu ze SPA & Wellness z basenem i brodzikiem oraz zespołem saun, strefy dla dzieci z kącikiem zabaw, zewnętrznym plac zabaw oraz strefy rekreacji ze sprzętem rekreacyjno-sportowym: rowerami, rowerami wodnymi, kajakami, boiskami wielofunkcyjnymi, kortami, pełnowymiarową salą gimnastyczną i kręgielnią.

Pałac Łochów z 82 pokojami otwarty został w 2008 r. w zrewitalizowanym XIX-wiecznym pałacu. W 2017 r. ruszył Folwark Łochów ze 149 pokojami.  Łochów leży w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym między Wyszkowem a Sokołowem Podlaskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *