Kraków: Golden Queen Apartments pod wynajem wzbogacają ofertę Wawel Queen

Spółka będąca właścicielem  4-gwiazdkowego hotelu Wawel Queen w Krakowie wzbogaciła swoją ofertę o siedem apartamentów pod wynajem Golden Queen Apartments w dwóch lokalizacjach w centrum miasta przy ul. Tarłowskiej i Daszyńskiego.

Wnętrza apartamentów stanowią połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnym wyposażeniem. W każdym do dyspozycji gości jest telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, pralka oraz w pełni wyposażona kuchnia. W apartamentach zastosowano self-check in, gość w dniu przyjazdu otrzymuje kod do drzwi.  – Każdy apartament jest inny, co czyni je wyjątkową alternatywą dla pokoi hotelowych, począwszy od miłośników nowoczesnych wnętrz, aż po sympatyków królewskiej atmosfery każdy z gości odnajdzie w ofercie dogodną pozycję dla siebie – uważa Magdalena Sendorek odpowiadająca za sprzedaż zarówno w hotelu Wawel Queen jak iGolden Queen Apartments.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *