Nowi dyrektorzy kołobrzeskich hoteli Zdrojowej Hotels z awansu wewnętrznego   PERSONALIA

Krzysztof Staniszewski, Agata Kwiatkowska i Martyna Gołębiewska w ramach awansów wewnętrznych od lipca 2020 r. objęli stanowiska dyrektorskie w kołobrzeskich hotelach Zdrojowa Hotels. Krzysztof Staniszewski został dyrektorem, a Martyna Gołębiewska zastępcą dyrektora w Marine Hotel& Ultra Marine, natomiast Agata Kwiatkowska objęła stanowisko dyrektora Diune Hotel & Resort.

Krzysztof Staniszewski z branżą hotelarską związany jest od 12 lat. Zaczynał w dziale marketingu hotelu Senator w Dźwirzynie. Od 2010 r. przez osiem lat pracował w hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu, gdzie kierował sprzedażą konferencji i eventów. W Grupie Zdrojowa pracuje od sierpnia 2018 r., zajmując najpierw stanowisko kierownika regionalnego sprzedaży konferencji, a następnie dyrektora Diune Hotel & Resort.

W Diune zastąpiła go Agata Kwiatkowska, która zaczęła tam pracę w 2014 r. jako recepcjonistka, a ostatnio była kierownikiem recepcji tego kompleksu.

Martyna Gołębiewska przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Zdrojowej na początku 2015 r. na stanowisku recepcjonistki i krok po kroku przechodziła wszystkie szczeble awansu na recepcji, gdzie ostatnio pełniła funkcję kierownika recepcji Marine Hotel & Ultra Marine.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *