Sieć Qubus Hotel częstuje Gości kawą na wynos


Dwa lata temu sieć Qubus Hotel jako pierwsza w kraju zainwestowała w najwyższej jakości ekspresy ciśnieniowe do kawy, wzbogacając tym samym ofertę swych śniadań, Restauracji i barów. Do końca tego roku w obiektach sieci kawę na wynos otrzymują wszyscy goście - zupełnie gratis.

- Wyśmienita kawa to jeden z atutów naszej sieci – tłumaczy Natalia Szkirel, specjalistka d.s. Restauracji Qubus Hotel. – Wychodzimy z założenia, że dla gości niezwykle ważne są zarówno bogate śniadania, jak i szeroki wybór gorących napojów. To czynniki, które bardzo często mają decydujący wpływ na wybór hotelu.

Od kwietnia 2008 w sieci Qubus Hotel podczas śniadań goście mogą korzystać z ekskluzywnych ekspresów ciśnieniowych marki La Cimballi. Do wyboru jest klasyczna kawa czarna, łagodna z mlekiem, wyraziste espresso oraz doskonałe cappuccino.

Do końca roku goście wszystkich obiektów Qubus Hotel otrzymują kawę na wynos zupełnie gratis. To idealna oferta na sezon zimowy: - Właśnie teraz warto promować takie rozwiązania – przyznaje  Natalia Szkirel. – Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom naszych gości a wysokiej jakości, darmowa kawa na wynos skutecznie może im pomóc "przetrwać zimę" oraz uprzyjemnić daleką podróż  - dodaje.

Sieć Qubus Hotel liczy obecnie 13 obiektów klasy biznes. Najnowszy - Qubus Hotel Gdańsk - otwarty został w czerwcu 2009. W plebiscycie Top Hotel 2009 obiekt zdobył tytuł "Debiutu Roku". W przyszłym roku sieć Qubus Hotel powiększy się o kolejny hotel - w Bielsku-Białej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *