Jaki był czerwiec w hotelach? Zależy kto pyta.   "HOTELARZ"

A bardziej, o jaki rynek zapytać. Bo hotele nadmorskie, na Mazurach, ale już trochę mniej w górach, jakoś sobie radziły. W weekendy hotele np. w Sopocie, Gdańsku potrafiły się zapełniać w granicach 70 proc.  i więcej. Ale w dni powszednie popyt był jak wszędzie, czyli kilku-kilkunastu-procentowowy. Jednak pozwoliło to utrzymać przynajmniej średnie ceny niewiele niższe niż rok wcześniej. Jak wyglądało obłożenie i średnie ceny w największych miastach? O tym m.in. piszemy w najnowszym "Hotelarzu".

W numerze także relacja z panelu o społecznej odpowiedzialności hotelarzy, przejawiającej się choćby w taki sposób „jak zwalniać po ludzku” z  (stacjonarnej) konferencji Hotel Trends Poland & CEE.

Piszemy także o rekrutacji pracowników SPA, sprawdzamy ile w lipcu kosztowały hotele 5-gwiazdkowe w największych miastach, a także o wynikach hoteli z roku 2019, opublikowanymi przez przez GUS, które zapewne długo pozostaną górnym benchmarkiem, do którego rynek hotelarski będzie zmierzał przez kolejne lata.

Prenumeratę "Hotelarza" ze specjalnym, wakacyjnym rabatem zamówić można TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *