Sofitel Wrocław Old Town kończy działalność   INWESTYCJE

Zarząd Orbisu podjął decyzję o nieotwieraniu wrocławskiego hotelu, którego działalność została zawieszona ze względu na pandemię COVID-19. Decyzja podyktowana jest brakiem perspektyw na przeprowadzenie gruntownej modernizacji obiektu, niezbędnej dla utrzymania pozycji rynkowej oraz na przedłużenie umowy leasingu.

Jak podała spółka w komunikacie - priorytetem pozostaje wsparcie pracowników i ochrona maksymalnej liczby miejsc pracy, dlatego większość pracowników hotelu otrzymała propozycję pracy w innych hotelach należących do Grupy Orbis we Wrocławiu.

Poza wyżej wymienionym hotelem marki Sofitel, we Wrocławiu znajduje się 6 hoteli będących własnością Orbisu i działających pod markami Accoru.

Otwarty w 2001 hotel Sofitel Wrocław Old Town dysponuje 205 pokojami. Początkowo działał na podstawie umowy franczyzy, ostatnio był dzierżawiony przez Orbis. Nie wiadomo, jaka będzie przyszłość budynku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *