DMDmodular zrealizuje inwestycje modułową z Weranda Home   INWESTYCJE

DMDmodular, firma specjalizująca się w segmencie budownictwa modułowego zawarła umowę z Weranda Home, na realizację zespołu obiektów modułowych typu Smart Living. Projekt zlokalizowany będzie w Sławicy (k/Poznania), na terenie istniejącego kompleksu hotelowego Weranda Home. Obejmuje 20 modułów w formie niezależnych jednostek w standardzie hotelowym liczących od 35m2 do 80m2, co pozwoli na zwiększenie istniejącej bazy noclegowej o minimum 8o dodatkowych miejsc. W pierwszej fazie, której realizacja planowana jest na jesień br., powstać ma 5 niezależnych, wykończonych pod klucz domów.

Od lewej Adam Pilczuk, dyrektor ds. rozwoju DMD Modular i Jan Poniński, CEO grupy Weranda Family

-Od dłuższego czasu szukaliśmy najlepszego rozwiązania i partnera do rozbudowy naszej bazy noclegowej. Weranda Home to obecnie rezydencja z 12 luksusowymi apartamentami oraz wolnostojąca willa, w pełni wyposażona, którą wynajmujemy naszym gościom na wyłączność. Z myślą o odpoczynku i ucieczce od gwaru miasta, stworzyliśmy miejsce, w którym można wypocząć, złapać oddech, zapomnieć o pędzącym świecie ale brakowało miejsca dla wszystkich naszych gości. Domy modułowe typu Smart Living Home to nie tylko idealna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w obecnej, pandemicznej rzeczywistości ale przede wszystkim realizacja kompleksu najwyższej jakości designerskich domów, które w otoczeniu naturalnego krajobrazu wpisują się w naszą ideę komfortowego odpoczynku w pięknej naturze. Dodatkowa baza noclegowa w postaci obiektów DMD, wkomponowanych w otoczenie lasu i dwóch jezior tworzy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój do doskonałego odpoczynku i wypełnia kompleksowo ofertę Werandy Home. - powiedział Jan Poniński CEO grupy Weranda Family

-Serię produktów Smart Living rozwijamy od końca 2018 r. W tym czasie opracowaliśmy osiem całorocznych i ekologicznych typów produktów liczących od 28m2 do 80m2. Pierwotnie produkty rozwijane były głównie dla rynku holenderskiego, gdzie od 2019 r. spółka sukcesywnie dostarcza produkty na tereny parków rekreacyjnych oferującym swoim gościom zakwaterowanie “second home” w standardzie hotelowym. Tu motorem rozwoju produktu był odpoczynek i czas wolny. Obecne wyzwania pandemiczne spowodowały odczuwalną transformację zachowań i potrzeb, których wynikiem jest wymóg zachowania dystansu społecznego, który obejmuje już nie tylko czas relaksu, ale również czas pracy. Seria Smart Living fantastycznie wpisuje się w obecną przemianę stanowiąc interesujące, gotowe i sprawdzone rozwiązanie dla rynku hotelarskiego, rekreacyjnego (osad) ale i mieszkaniowego w Polsce. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zrealizować obiekty na terenie Weranda Home, w miejscu malowniczym, o niezwykłym klimacie i atmosferze - powiedziała Ewelina Woźniak-Szpakiewicz, prezes zarządu DMDmodular.

Weranda Home to najnowszy projekt znanej, poznańskiej rodzinnej firmy Weranda Family. Znajduje się w Sławicy pod Poznaniem, w zielonym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Kompleks został tak zaprojektowany, by jednocześnie mogło tutaj przebywać nawet 200 osób. Do ich dyspozycji jest około 2200 m kw. powierzchni, w tym restauracja, pomieszczenia chilloutowe, sala bankietowa połączona z tarasem i wyjściem do ogrodu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *