Nowy dyrektor Golden Tulip Airport Warszawa   PERSONALIA

Piotr Koziorowski, wcześniej zarządzający hotelem Witkowski w Warszawie, został dyrektorem generalnym Golden Tulip Airport. Hotel dotychczas zarządzany przez sieć Louvre Hotels Group od sierpnia działa jedynie we franczyzie.

Piotr Koziorowski związany jest z hotelarstwem od 16 lat. Zaczynał w 2004 r. jako portier w Courtyard by Marriott Airport Warszawa. Po roku przeszedł do działu recepcji Intercontintal Warszawa, a w 2007 r. został kierownikiem zmiany. 1,5 roku później objął stanowisko zastępcy kierownika recepcji w hotelu Hyatt Regency. W 2011 r. trafił do warszawskiego hotelu Best Western Poleczki jako kierownik recepcji, a od 2013 r. pełnił funkcję room division managera. W 2016 r. zaczął zarządzać 72-pokojowym hotelem Witkowski Warszawa-Okęcie przy Al. Krakowskiej.

Golden Tulip Airport z 90 pokojami, również przy Al. Krakowskiej, otwarty został 5 sierpnia 2017 r. Właścicielem jest firma TDS z wietnamskim kapitałem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *