Wartość rezerwacji z bonem w Sun & Snow sięgnęła 830 tys. zł po pierwszym tygodniu

Po pierwszym tygodniu od wprowadzenia bonu turystycznego, Sun & Snow która zarządza wynajmem ponad 2 tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce, obsłużyła rezerwacje o wartości 830 tys. zł, które zostały dokonane z wykorzystaniem nowego programu. Średnia wartość płatności bonem wyniosła w tym czasie 832 zł.

Bon turystyczny funkcjonuje od 1 sierpnia. Jak podał ZUS w pierwszym tygodniu aktywowano łącznie ponad 500 tys. bonów o wartości 429 mln zł. Beneficjenci programu wykonali do tej pory 50 tys. płatności bonami na łączną kwotę 36 mln zł. Oznacza to, że w pierwszym tygodniu trwania programu wykorzystano ponad 10 proc. aktywowanych bonów, a Sun & Snow zrealizował blisko 2,4 proc. wszystkich płatności.

– Dzięki bardzo dużej sieci apartamentów i objęciu wszystkich rezerwacji od 1 sierpnia programem bonu turystycznego 500 plus, klienci Sun & Snow mają dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty i nie muszą dodatkowo weryfikować za każdym razem, czy dany obiekt bierze udział w programie mówi Karolina Orłowska, dyrektor operacyjna Sun & Snow.

Do tej pory, według ZUS, zgłosiło się ponad 13,6 tysiąca podmiotów turystycznych i organizacji pożytku publicznego, które chcą świadczyć usługi w ramach bonu. Ze świadczenia będzie można skorzystać do marca 2022 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *