Iliard projektuje Hamptona Kraków-Balice. W klimacie urlopu   INWESTYCJE

Biuro projektowe Iliard Architecture & Interior Design zaprojektowało hotel Hampton by Hilton Kraków-Balice. Otwarcie hotelu o powierzchni ok. 7,8 tys. m kw. ze 173 pokojami planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Cechą charakterystyczną wnętrz hoteli Hampton by Hilton są żywe kolory i nieformalny charakter. Iliard kierował się zasadą, by każdy gość – nawet podczas podróży służbowej – mógł poczuć się w hotelu jak na urlopie. Dzięki doborowi odważnych kolorów, wzorzystych deseni materiałów, tapet czy mebli, projektanci chcą wykreować nienachalne i stylowe wnętrza, które uruchamiają wyobraźnię. Neony, oświetlenie, graficzne detale, lustra oraz podwieszane sufity pomalowane w kilku kolorach mają nadać wnętrzom wakacyjną swobodę Duża przestrzeń do spotkań towarzyskich zapraszać ma do interakcji z innymi gośćmi i do odpoczynku. Bardziej stonowane w swym charakterze będą hotelowe pokoje z dominującymi, ciepłymi kolorami i eleganckimi wykończeniami. Goście znajdą tam m.in. specjalnie zaprojektowane grafiki nawiązujące do krakowskich zabytków.

Inwestorem hotelu jest litewski fundusz UAB I Asset Management, a franczyzobiorcą jego spółka Vanezza. Wcześniej planowany był tam Best Western, również projektowany przez Iliard. Całość inwestycji szacowana jest na 15,7 mln euro.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *