Forum Ekonomiczne przeniesione. Odbędzie się w hotelu Gołębiewski w Karpaczu   KORONAWIRUS

Tegoroczne Forum Ekonomiczne po raz pierwszy w historii nie odbędzie się w Krynicy-Zdroju, ale w Karpaczu. Spowodowane jest to tym, że powiat nowosądecki, a tym samym Krynica znajdują się w "czerwonej strefie" w której obowiązuje zakaz organizacji imprez wystawienniczych i targowych. Wydarzenie planowane jest w dniach 8-10 września w hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

www.forum-ekonomiczne.pl

Jak wyjaśnia Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej wydarzenia -Dynamika sytuacji uniemożliwia przewidzenie jak szybko poszczególne powiaty odzyskają status umożliwiający organizację kongresów. To zaś uniemożliwia nam finalne przygotowanie infrastruktury centrum konferencyjnego i stawia pod znakiem zapytania możliwość organizacji Forum w planowanym przez nas terminie. Dlatego nie możemy zagwarantować naszym Partnerom i Gościom, że w drugim tygodniu września spotkanie w Krynicy Zdroju będzie możliwe.

Jak dodał, organizatorzy postanowili przenieść lokalizację tegorocznego Forum do Karpacza, który znajduje się w strefie "zielonej". 

Tegoroczne Forum Ekonomiczne zostaje przeniesione do Karpacza, gdzie odbędzie się w hotelu Gołębiewski w terminie 8-10 września.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *