Hotel Sympozjum and SPA w Krakowie – zmiana kategorii od 1 stycznia 2010

Z dniem 1 stycznia 2010 roku Zarząd Hotelu Sympozjum and SPA w Krakowie podjął decyzję o zmianie kategoryzacji hotelu na czterogwiazdkowy. Zmiana podyktowana jest wymogami rynku usług hotelarskich i chęcią dostosowania się do szerszego grona odbiorców. Jakość świadczonych przez Hotel usług pozostaje bez zmian. Dodatkowo od 1 stycznia Hotel udostępni całe piętro pokoi o podwyższonym standardzie i należących do grupy Executive z pakietem wyjątkowych usług w cenie noclegu.

Przez wprowadzenie tych zmian Hotel Sympozjum & SPA chce dołączyć do grona hoteli, z których korzystają pracownicy firm nocujący w hotelach czterogwiazdkowych. Hotel chce stać się jednym z ulubionych miejsc noclegowych podróży służbowych na terenie Krakowa i okolic. Jednym z atutów Hotelu jest doskonały dojazdem z kierunku Zakopanego, i obwodnicy Krakowa, z możliwością bezproblemowego zaparkowania samochodu, jak również, najszerszą w Krakowie ofertą rekreacji i wypoczynku w Kryształowym SPA. W Hotelu dostępne są: basen, trzy sauny, dwa pomieszczenia relaksacyjne oraz sześć gabinetów zabiegowych.
Hotel rozpoczął akcję nawiązywania stałej współpracy z firmami. Dział Sprzedaży kontaktuje się w tej sprawie z osobami odpowiedzialnymi w firmach na terenie całej Polski.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.sympozjum.com.pl lub pod numerem telefonu 12 261 8600.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *