Polskie hotele Radisson z voucherami dla rodzin ratowników medycznych

Hotele sieci Radisson w Polsce wspierają Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans w Warszawie, przekazując vouchery na weekendowe pobyty. W akcji uczestniczyło 11 hoteli sieci Radisson zlokalizowanych w ośmiu miastach.

– Zapraszając pracowników Meditrans wraz z ich rodzinami do naszych hoteli, chcemy wyrazić wsparcie i podziękowanie za walkę z Covid-19. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni znajdują się na pierwszej linii frontu oraz z ich wysiłku i poświęcenia. Dlatego stwierdziliśmy, że wykorzystamy możliwości sieci Radisson w Polsce i zaoferujemy pobyty nie tylko w Warszawie, ale także w innych miastach, w których zlokalizowane są nasze hotele. Zebraliśmy vouchery o wartości 50 weekendowych noclegów na pobyty w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Zakopanem, Katowicach i Szklarskiej Porębie – mówi dyrektor generalny hotelu Radisson Collection w Warszawie, Marco Eichhorn.

Wszystkie hotele Radisson w Polsce przystąpiły też do programu Polski Bon Turystyczny, którego celem jest zwiększenie liczby podróży krajowych dzięki darmowym voucherom dla rodzin z dziećmi. Hotele Radisson wspólnie zorganizowały kampanię #OdkryjPolskęzRadisson. To inicjatywa, za pomocą której hotele przedstawiają swoim gościom najciekawsze i niekoniecznie popularne atrakcje w swoich miastach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *