Nestle Partnerem Złotym HT 2020   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Nestle Proffesional, jednen z liderów na rynku kawy i produktów spożywczych przeznaczonych do gastronomii oraz miejsc zbiorowego żywienia, została Partnerem Złotym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2020, która odbędzie się w dniach 30 listopada-1 grudnia w hotelu Renaissance w Warszawie.

Nestle Professional od 1998 r. zajmuje się kompleksową obsługą rynku żywienia poza domem (Out Of Home) dostarczając kreatywne rozwiązania do gastronomii i vendingu. Oferuje swoim partnerom produkty znanych marek takich jak: NESTLÉ, WINIARY, CHEF, MAGGI, NESCAFÉ oraz BUONDI.

Ósma edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego i najważniejszego wydarzenia dla hotelarskiego Top Managementu w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w formule hybrydowej. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i online.

W tym roku po raz pierwszy nie będziemy dyskutować o tym jak bardzo rynek ten rośnie, ale w gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak wyglądać będzie rzeczywistość w świecie post-COVID 19 i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby wyjść z kryzysu obronną ręką.

Pojawią się tematy dotyczące m.in. wyzwań stojących przed hotelami konferencynymi, relacji bank-właściciel, współpracy sieci z hotelarzami, a także panel z udziałem czołowych polskich inwestorów hotelarskich. Konferencji towarzyszyć będzie wieczorna gala. Podczas niej nagrodzonych specjalnymi statuetkami zostanie dziesięciu Hotelarzy Dekady, którzy mieli największy wpływ na rozwój polskiego hotelarstwa.

Hotel Trends Poland & CEE bedzie jak zwykle oskonałą okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym szczeblu, ponieważ wydarzenie to gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej, a także przedstawicieli banków, funduszy i firm deweloperskich oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji jest Polski Holding Hotelowy, zaś partnerem merytorycznym firma Pro Value.

Szczegóły dostępne są na stronie https://hotel-trends.pl/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *