Bezpłatna anulacja rezerwacji i usługi dla grup w a&o Hostels

Do 31 grudnia 2021 r. przyjazdy grupowe są objęte zasadą bezpłatnej anulacji wszystkich usług a&o. Usługi można anulować do dnia przyjazdu do godziny 18.00. „Ta zasada świadomie obejmuje również wszystkie rezerwacje na przyjazdy grupowe już na 2021 r.”, więc tej zimy „sieć a&o jest w 100% elastyczna, aby nasi goście też mogli tacy być” - mówi Phillip Winter: dyrektor arketingu i CEO sieci.

Phillip Winter: Dyrektor Marketingu, CEO

.

Dzięki nowej polityce anulacji, a&o chcę w szczególności wesprzeć rynek podróży grupowych. Po ich całkowitym zawieszeniu, jakie miało miejsce w trakcie „lockdown”, berlińska grupa budżetowa może teraz odnotować niewielką tendencję wzrostową: „Obecnie mamy około 70 klas szkolnych w naszych 25 hotelach w całych Niemczech. Po rozmowach z nauczycielami wiemy, że są duże oczekiwanie związane z „wznowieniem wycieczek szkolnych, zachowując możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa”.

Przyszłość wycieczek szkolnych to także temat dyskusji podjęty podczas „okrągłego stołu” zainicjowanego przez a&o w poniedziałek 31 sierpnia 2020 r. Dyskutowano zarówno na miejscu w a&o Berlin Hauptbahnhof, jak i wirtualnie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *