Marriott International Parterem Platynowym HT2020   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Marriott International, największa firma hotelarska na świecie z ponad 7000 hoteli w ponad 131 krajach, po raz kolejny została Partnerem Platynowym organizowanej przez „Hotelarza” konferencji HT - Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 30 listopada-1 grudnia w hotelu Renaissance w Warszawie.

Marriott International, Inc. logo (PRNewsFoto/Marriott International, Inc.)

Marriott zarządza obiektami, udziela franczyzy na prowadzenie hoteli oraz licencji na kierowanie resortami turystycznymi. Portfolio firmy to 30 wiodących marek: Bulgari Hotels and Resorts®, The Ritz-Carlton® and The Ritz-Carlton Reserve®, St. Regis®, W®, EDITION®, JW Marriott®, The Luxury Collection®, Marriott Hotels®, Westin®, Le Méridien®, Renaissance® Hotels, Sheraton®, Delta Hotels by MarriottSM, Marriott Executive Apartments®, Marriott Vacation Club®, Autograph Collection® Hotels, Tribute Portfolio™, Design Hotels™, Gaylord Hotels®, Courtyard®, Four Points® by Sheraton, SpringHill Suites®, Fairfield Inn & Suites®, Residence Inn®, TownePlace Suites®, AC Hotels by Marriott®, Aloft®, Element®, Moxy Hotels®, and Protea Hotels by Marriott®. W ramach firmy funkcjonują również wielokrotnie nagradzane program lojalnościowe: Marriott Rewards®, który zawiera The Ritz-Carlton Rewards® i Starwood Preferred Guest®.

Ósma edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego i najważniejszego wydarzenia dla hotelarskiego Top Managementu w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w formule hybrydowej. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i online.

W tym roku po raz pierwszy nie będziemy dyskutować o tym jak bardzo rynek ten rośnie, ale w gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak wyglądać będzie rzeczywistość w świecie post-COVID 19 i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby wyjść z kryzysu obronną ręką.

Pojawią się tematy dotyczące m.in. wyzwań stojących przed hotelami konferencynymi, relacji bank-właściciel, współpracy sieci z hotelarzami, a także panel z udziałem czołowych polskich inwestorów hotelarskich. Konferencji towarzyszyć będzie wieczorna gala. Podczas niej nagrodzonych specjalnymi statuetkami zostanie dziesięciu Hotelarzy Dekady, którzy mieli największy wpływ na rozwój polskiego hotelarstwa.

Hotel Trends Poland & CEE bedzie jak zwykle oskonałą okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym szczeblu, ponieważ wydarzenie to gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej, a także przedstawicieli banków, funduszy i firm deweloperskich oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji jest Polski Holding Hotelowy, zaś partnerem merytorycznym firma Pro Value.

Szczegóły dostępne są na stronie https://hotel-trends.pl/Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *