JLL i Tétris dołączają do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Agencja JLL i firma Tétris dołączyły do grona firm członkowskich Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Misją organizacji jest m.in. praca na rzecz tworzenia sprzyjających warunków dla rozwoju sektora hoteli i gastronomii w naszym kraju. 

JLL to wiodąca globalna agencja doradcza działająca na rynku nieruchomości. Firma świadczy szerokie spektrum usług, również w segmencie hoteli, doradzając w obszarze inwestycji hotelowych, przygotowując badania rynku, studia wykonalności, analizy finansowe i wyceny oraz doradzając w zakresie pozyskiwania operatorów. – Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona hotelarzy z całej Polski, aby jeszcze lepiej rozumieć i móc wspierać branżę. W ramach działalności naszego zespołu, regularnie współpracujemy z dużymi inwestorami i grupami hotelowymi, a dzięki globalnej platformie JLL, dobrze rozumiemy sektor także w szerszym, europejskim kontekście. Mamy ambicje dzielić się z członkami naszą wiedzą z rynku i wymieniać wspólne doświadczenia hotelowe – mówi Agata Janda, dyrektor ds. doradztwa hotelowego w JLL.

Tétris, należący do Grupy JLL, łączy potencjał światowego giganta w obszarze aranżacji wnętrz biurowych, hotelowych i handlowych z wieloletnim doświadczeniem Neo Świat (spółki zakupionej w 2015 r.) na polskim rynku. Firma wykonuje projekty w całej Polsce zarządzając realizacjami z biur w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. W portfolio Tétris znajdują się takie prestiżowe realizacje hoteli i apartamentów jak NOBU Hotel Warsaw, PURO, Intercontinental czy Sofitel.

– Od lat wspieramy inwestorów rynku hospitality w realizacji ich wizji odnośnie projektów wykończenia lub modernizacji obiektów hotelowych w różnych rejonach Polski. Prężnie rozwijamy tę część naszej działalności w branży fit-out, mamy niezbędne know-how oraz doświadczony zespół dzięki czemu możemy spojrzeć na trendy w obszarze wykonawstwa z szerszej perspektywy. Chcemy aktywnie włączyć się w merytoryczne dyskusje prowadzone w ramach Izby i wymieniać się spostrzeżeniami – mówi Kamila Dzionek, business development manager w Tétris. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *