Zmiana dyrektora hotelu Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie   PERSONALIA

Radosław Dworzyński, dotychczasowy dyrektor operacyjny, objął stanowisko dyrektora generalnego Platinum Mountain Hotel & Spa należącego do Grupy Górskie Resorty. Zastąpił Annę Brzósko-Jaworską, która zarządzała hotelem do połowy września.


Radosław Dworzyński związany jest z branżą hotelarską od dziewięciu lat. Pierwsze kroki w branży turystycznej stawiał w gastronomii, pracując w hotelu DoubleTree by Hilton w Dublinie. Ukończył tam studia biznesu i zarządzania. Po kilku latach przeniósł się do Polski, gdzie budował swoje doświadczenie w warszawskich hotelach Bristol a Luxury Collection i Sofitel Victoria jako Conference&Banqueting Manager. Od 2017 roku pełnił funkcję dyrektora F&B w 5-gwiazdkowym hotelu Grand Hotel Tiffi w Iławie. Z hotelem Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie związany jest od 2019 roku.

Platinum Mountain Hotel & SPA to drugi obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie – grupa posiada w kurorcie kompleks Blue Mountain Resort. Dodatkowo, wciąż trwa rozbudowa resortu o Platinum Apartments, będących uzupełnieniem oferty Platinum Mountain Hotel & SPA. Inwestycja obejmuje 10 apartamentowców nieskategoryzowanych, obecnie funkcjonuje 7 apartamentowców (w sumie 313 apartamentów dla gości resortu), przeznaczonych na rodzinny wypoczynek. Ponadto, sam hotel oferuje 147 pokoi, restaurację Regionalne Talerze, która łączy kuchnię polską z kulinarną tradycją regionu oraz klimatyczny Palladium Cafe and Lobby Bar. Ważną część hotelu stanowi 430 metrów przestrzeni konferencyjnej. Ofertę obieku dopełnia strefa Wellness & Spa z salonem Dr. Irena Eris Beauty Partner, kryty basen, zespół saun oraz zewnętrzny basen letni.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *