Hotel Gromada z Busku-Zdroju powiększył się o Zakład Odnowy Biologicznej

3-gwiazdkowy hotel Gromada w Busku-Zdroju z 50 pokojami, położony w uzdrowiskowej części kurortu, tuż przy Parku Zdrojowym, Pijalni Wód oraz otwieranej w 2021 roku tężni solankowej, uruchomił Zakład Odnowy Biologicznej z 10 gabinetami zabiegowymi oraz salą z przyrządami do ćwiczeń cardio.

Oferta obejmuje zabiegi z zakresu balneoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii indywidualnej pomocnych przy schorzeniach narządu ruchu, problemach reumatycznych oraz skórnych. Zabiegi i ćwiczenie odbywają się pod kontrolą fizjoterapeuty. W Zakładzie dostępna jest również sala do wypoczynku.

Do użytku oddano również w nowej odsłonie restaurację oraz kawiarnię Gromada, serwujące różnorodne dania kuchni polskiej, oparte na produktach regionalnych, uwzględniając w menu dania przygotowane specjalnie dla grupy seniorów. Miłośnicy długich spacerów mogą także skorzystać z wypożyczalni kijków Nordic Walking. W sezonie wiosenno-letnim można zorganizować wycieczkę szlakami malowniczej Ziemi Buskiej, korzystając z bazy rowerowej w hotelu.

Goście hotelu mają możliwość uczestnictwa w fakultatywnych wycieczkach tematycznych, np. do Olejarni Zagłoby w Mikułowicach na tłoczenie olejów metodą naturalną lub do Winnicy Zbrodzice z degustacją wielu gatunków wina.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *