Sopot z Polskim Bonem Turystycznym

Sopocka Organizacja Turystyczna nawiązała współpracę z Polską Organizacją Turystyczną w obszarze promocji sopockich obiektów i firm, realizujących płatność Polskim Bonem Turystycznym. Na portalu www.visit.sopot.pl uruchomiona została specjalna zakładka, zawierającą spis takich podmiotów z Sopotu. Jest ona na bieżąco aktualizowana, a podmioty są dodatkowo weryfikowane przez SOT w zakresie niezbędnych wpisów do ewidencji miejskich.

Czy wiesz że w Sopocie mamy najczystsze powietrze w Polsce? Spacery nad morzem jesienią i zimą to rekonwalescencja dla całego organizmu. Warto odkrywać Sopot przez cały rok, zwłaszcza, że sopockie hotele przygotowały specjalne pakiety na każdą porę. Jesienna odnowa, ferie bez smogu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w Sopocie czy krótki rodzinny weekend nad morzem - okazji na wykorzystanie Bonu Turystycznego jest naprawdę mnóstwo” – reklamuje Sopocka Organizacja Turystyczna.

Aby ułatwić turystom znalezienie odpowiedniego dla nich obiektu, SOT przygotowała dedykowaną stronę na portalu www.visit.sopot.pl, na której można przeglądać oferty obiektów, które honorują płatność bonem – od 5-gwiazdkowych hoteli przez apartamenty z widokiem na Bałtyk, po pokoje gościnne i campingi. Na stronie można znaleźć również oferty organizatorów wycieczek i obozów dla dzieci i młodzieży. Łącznie w Sopocie 62 obiekty honorują płatność bonem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *