Sebastian Grabarz dyrektorem zarządzającym FFORCE Group   PERSONALIA

Sebastian Grabarz, związany z branżą hotelarską od ponad 10 lat, ostatnio dyrektor generalny 4-gwiazdkowego Queen Boutique Hotelu w Krakowie, objął stanowisko dyrektora zarządzającego w FFORCE.

Jest specjalistą w dziedzinie prowadzenia spółek hotelowych, finansów i revenue  managementu, absolwentem zamawianego kierunku Analityka Gospodarcza ze specjalizacją w zarządzaniu kondycją finansową spółek. Przez ostatnich pięć lat pracował w Queen Boutique Hotel na stanowiskach revenue managera i dyrektora generalnego. Po kilku projektach doradczych dla krakowskich hoteli, dołączył do zespołu FFORCE, a obecnie zastąpił na stanowisku CEO Joannę Chwastek-Pluta, która została dyrektorem generalnym hotelu  Mercure Kraków Fabryczna City, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ

Grupa FFORCE zajmuje się doradztwem, audytem oraz kompleksowo zarządza hotelami i gastronomią.  W ramach swojej działalności  tworzy zespoły, doradza operacyjnie i inwestycyjnie, optymalizuje koszty oraz maksymalizuje zyski przedsiębiorstw z branży HoReCa. FFORCE posiada również własny dział sprzedaży zewnętrznej, który oferuje klientom produkt hotelowy, konferencyjny kilku obiektów i dostawców cateringowych w jednej ofercie sprzedawcy ACTIVE SALES.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *