Nowa dyrektor hotelu Arłamów   PERSONALIA

Dorota Nidzgorska-Mazonik, zastępca dyrektora generalnego hotelu Arłamów, awansowała na stanowisko dyrektora generalnego. Wcześniej funkcję tę pełnił Michał Kozak, prezes zarządu Arłamów S.A.

Nowa dyrektor Arłamowa karierę w hotelarstwie zaczęła 18 lat temu w dziale sprzedaży MCC Mazurkas Conference Center & Hotel w Ożarowie Mazowieckim, gdzie spędziła dziewięć lat dochodząc do stanowiska kierownika sprzedaży i marketingu. W 2011 r. została dyrektor sprzedaży w przygotowywanym do otwarcia hotelu Narvil w Serocku. W 2013 r. objęła takie samo stanowisko w hotelu Warszawianka w Jachrance, a później w Pałacu Żelechów. W 2015 r. została dyrektor regionalną sprzedaży w zakopiańskim Nosalowym Dworze Resort & Spa, a w 2018 r. dyrektor regionalną sprzedaży hotelu Arlamów. W 2019 r. awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w ramach szerszych zmian personalnych, gdy dotychczasowy dyrektor Michał Kozak został prezesem spółki po właścicielu Antonim Kubickim, który stanął z kolei na czele rady nadzorczej.

Dorota Nidzgorska-Mazonik jest absolwentką filologii rosyjskiej po Uniwersytecie Warszawskim i studiów podyplomowych z zarządzania sprzedażą na tej uczelni.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *