Vislow w Wiśle – w stylu eco i slow   INWESTYCJE

W styczniu otwarty ma zostać w Wiśle kompleks aparthotelowy Vislow ze 125 apartamentami w dziewięciu budynkach sprzedawanymi w systemie condo oraz restauracją, kawiarnią i SPA. Obiekt zlokalizowany jest obok wodospadu Wisła Czarne w pobliżu skoczni im. Adama Małysza. Aparthotel będzie promował ekologię oraz pobyty w stylu slow.

Apartamenty mają powierzchnię od 33 do 63 m kw., tarasy do 20 m kw. i aneks kuchenny, a także tarasy na dachu każdego budynku. Obiekt szczególną wagę kładzie na rozwiązania, które będą utrzymywać naturę w nienaruszonym stanie.  – Z roku na rok nasza eko świadomość jest coraz większa. Mając na uwadze otaczające nas lasy i rzekę Wisłę postanowiliśmy otworzyć kompleks apartamentów inny niż wszystkie – mówi dyrektor hotelu Agnieszka Dyk. W apartamentach nie będzie np. wody butelkowej, aby ograniczyć zużycie opakowań do zera. Dlatego zaraz po wejściu do każdego z budynków goście będą mogli udać się do tzw. Water Point z pustą butelkę/bidonem na wodę i uzupełnić ją. – Woda jest filtrowana i smakuje wybornie. W końcu znajdujemy się  w Wiśle – źródle najważniejszej rzeki w Polsce – przekonuje dyrektor hotelu. Z kolei w łazienkach zamiast mini kosmetyków znajdą się szampon, żel i balsam do ciała w dozownikach, a wszystko ze składem z naturalnych olei i ziół. Restauracja i kawiarnia stawiają na zasadę #lesswaste, która ma na celu maksymalne wykorzystanie produktu tj. minimalne generowanie odpadów.

Wcześniej inwestycja ta funkcjonowała na rynku pod nazwą Wisełka Apartamenty & Spa i więcej o niej pisaliśmy w sierpniu 2018 r. TU.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *