Lunch Omakase w weekendowej ofercie Nobu Warszawa

Omakase, z języka japońskiego „Zostawiam wybór tobie”, to wyraz zaufania do osoby przygotowującej posiłek. Sformułowanie używane jest w restauracjach serwujących sushi i japońską kuchnię. Do swojej weekendowej oferty lunchowej wprowadziła ją właśnie restauracja w hotelu Nobu, gdzie będzie można spróbować selekcji dań w formie niespodzianki przygotowanych przez szefa kuchni – Yannicka Lohou. Lunch Omakase kosztuje 190 zł.

Koncepcja restauracji Nobu oparta jest na nowatorskiej kuchni szefa Nobu Matsuhisy odznaczającej się wykorzystaniem produktów wysokiej jakości, wyjątkowymi kolorami i konsystencją – to klasyczna kuchnia japońska stworzona ze składników pochodzących z Ameryki Południowej. Posiłek w stylu Omakase pozwala gościom na spróbowanie dań, które w danym momencie może zaoferować szef kuchni. To propozycja dla osób niezdecydowanych lub takich, które nie miały dotychczas styczności z japońską kuchnią. – Omakase w Nobu to trzydaniowy lunch plus deser, a skład lunchu jest zagadką dla gości do ostatniego momentu. Wywodzący się z kulinarnej tradycji japońskiej sposób przygotowania potraw jest niezwykłą okazją do skosztowania tego, co jest w Nobu najlepsze. Serwowane przez nas dania będą się zmieniać w zależności od sezonowości i dostępności najlepszych produktów – mówi Yannick Lohou, szef kuchni Nobu Warsaw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *