Sieć Grano Hotels z własną aplikacją mobilną

Gdańska sieć Grano Hotels wystartowała z aplikacją mobilną umożliwiającą wyszukiwanie i rezerwowanie noclegów w swoich obiektach. Narzędzie pozwala także na zarządzanie rezerwacjami i fakturami za pobyty. Posiada również funkcję mobilnego check-inu i check-outu oraz dostęp do mobilnego klucza.

Grano Hotels to cztery obiekty: 3-gwiazdkowy hotel Number One by Grano i Grano Apartments (wcześniej Apartamenty Nowa Motława) otwarte w 2017 r. oraz 4-gwiazdkowy hotel Grano i Grano Apartments Old Town, otwarte w 2020 r. Wszystkie obiekty mieszczą się na Wyspie Spichrzów.

Autorska aplikacja „Grano Hotels” dostępna jest w sklepach Google Play i App Store. Nowe narzędzie pozwala na wyszukiwanie i rezerwowanie pobytów we wszystkich obiektach sieci za pomocą kilku kliknięć. Aplikacja posiada wbudowaną funkcję zarządzania wszystkimi dotychczasowymi rezerwacjami i fakturami za pobyty. Jej użytkownicy mogą o każdej porze zmienić bądź anulować aktualną rezerwację oraz sprawdzić jej szczegóły. Istotne udogodnienie stanowi również baza wiedzy na temat obiektu, w którym ma miejsce nocleg, pogody w Trójmieście czy atrakcji, które odbywają się w okolicy czasie pobytu gościa.

– Nowa aplikacja to świetne rozwiązanie m.in. dla naszych powracających gości, którzy chcą szybko i łatwo rezerwować kolejne pobyty czy rozliczać faktury za poprzednie noclegi. Aplikacja ma wysoce przejrzysty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu jest łatwa w użyciu. Rewolucyjne na rodzimym rynku turystycznym rozwiązania, takie jak mobilny check-in i check-out oraz mobilny klucz do pokoju są szczególnie istotne w dobie pandemii – pozwalają nam jeszcze wyżej podnieść standardy bezpieczeństwa obowiązujące w naszych obiektach. Za pomocą nowego narzędzia i jego kompleksowej funkcjonalności chcemy wyznaczać nowe trendy na rynku, który powinien iść z duchem czasu– mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu w Grano Hotels.

Sieć Grano Hotels przygotowała rabat w wysokości 20 proc. na pobyt w dowolnym obiekcie brandu dla osób, które pobiorą aplikację mobilną.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *