Akademia Gotowania w SPA

W Hotelach SPA Dr Irena Eris ruszyła Akademia Gotowania. To propozycja dla osób, które zarówno chcą zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej, jak i chcą stawiać pierwsze kroki w tej dziedzinie, łącząc przyjemne z pożytecznym. Poza gotowaniem pod okiem szefa kuchni i wspólną uroczystą kolacją z degustacją wyselekcjonowanych win hotele zapewniają relaks w nowoczesnym Centrum SPA z basenem, kompleksem saun i jacuzzi oraz komfortowy wypoczynek w luksusowych pokojach.

Akademia Gotowania to dwudniowe warsztaty prowadzone przez szefów kuchni - Cristiana Pedrotti w hotelu na Mazurach oraz Janusza Myjaka w Krynicy Zdroju.
Najbliższe spotkanie, którego tematem jest Kuchnia we Dwoje, odbędzie się już 14-16 lutego w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Kolejne jest zaplanowane na 7-9 marca i będzie poświęcone Kuchni Włoskiej.

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój zaprasza na spotkanie 21-23 marca, na którym uczestnicy poznają jak przygotować wykwintne dania na specjalne okazje i uroczystości.
Każdy z uczestników Akademii Gotowania otrzyma w prezencie na pamiątkowy fartuch.


Źródło: www.DrIrenaErisSpa.com

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.