… a przy lotnisku w Gdańsku Holiday Inn Express

Firma FB Antczak, która uruchomiła już hotel Hampton by Hilton w Kaliszu i podpisała umowę na kolejnego Hamptona w Zielonej Górze, otworzy też Holiday Inn Express przy lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku ze 156 pokojami w 2022 r.

W każdym pokoju znajdą się łóżka z dźwiękochłonnymi zagłówkami, wbudowane w nie porty USB, ekrany plazmowe, które można podłączyć do urządzeń osobistych w celu przesyłania strumieniowego multimediów. Goście będą mogli korzystać z usługi Express Start Breakfast, wliczonej w cenę pokoju, oferującej wybór gorących produktów śniadaniowych i śniadań kontynentalnych. Z kolei The Express Café & Bar czynny będzie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Hotel zaoferuje również przestrzeń konferencyjną. Obecnie w Polsce funkcjonują trzy hotele pod marką Holiday Inn Express – dwa w Warszawie i jeden przy lotnisku Rzeszów-Jasionka. Kolejny zostanie otwarty w tym roku w Warszawie w kompleksie z Crowne Plaza, podpisane są też umowy na następne we Wrocławiu, a także w Gdańsku w kompleksie ze Staybridge Suites. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *