Lavazza Qualità Rossa – nowa odsłona, ten sam niepowtarzalny aromat

Idealna kawowa mieszanka , która przy każdym łyku wyzwala pozytywne włoskie wibracje, 
teraz w nowym opakowaniu i z nowoczesnym logo. Warszawa, 30 Października 2020 – Lavazza, najpopularniejsza włoska marka kawy prezentuje odświeżoną wersję swojego ikonicznego już produktu Qualità Rossa. To popularna mieszanka, która codziennie oferuje możliwość doświadczania najwyższej jakości smaku. Z nowoczesnym wyglądem, spójnym z aktualnymi trendami, mieszanka pozostaje wierna swojemu oryginalnemu smakowi i aromatowi, ponownie potwierdzając pozycję, idealnej, codziennej kawy dla polskich konsumentów. Odświeżona Qualità Rossa oferuje przyjemność płynącą z dobrej kawy o niepowtarzalnym aromacie, który każdego dnia ładuje baterie smakoszy kawy na całym świecie pozytywną energią. Kultowa kawa składa się głównie z wyselekcjonowanej brazylijskiej arabiki oraz robusty z Afryki i Azji Południowo-Wschodniej: 
ta pierwsza nadaje lekki i łagodny aromat, druga - pełny smak z wyjątkowym, czekoladowym akcentem. 
Tak przygotowana mieszanka idealnie smakuje z dodatkiem mleka (właśnie taką wybiera 60% Polaków*), zapewniając codzienny poranny zastrzyk energii! Aż 90%* Polaków właśnie poranek wybiera na idealny moment na filiżankę aromatycznej kawy. Prawdziwa ikona włoskiej jakości – Qualita Rosa, jest synonimem doświadczenia i smaku Made in Italy. Kierując się duchem innowacyjności firmy, popularny wariant został dziś odświeżony i pojawił się na rynku 
z nową identyfikacją wizualną, która celebruje wagę przeszłości, a jednocześnie kieruje się ku nowoczesności. Klasyczna mieszanka o nowoczesnym wyglądzie zaspokoić ma potrzeby smakowe swoich wieloletnich konsumentów, trafiając jednocześnie w gusta młodszych miłośników kawy. Kluczowe w nowej stylizacji Qualità Rossa jest odnowione logo marki, które przypomina kultową filiżankę do espresso wprowadzoną przez Lavazzę. Za nową identyfikację wizualną odpowiada agencja „The Branding Letters” z Mediolanu. Relaunchowi towarzyszy kampania w mediach społecznościowych prowadzona przez Cut The Mustard oraz działania z zakresu media relations, za które odpowiedzialna jest agencja Solski Communications. Lavazza Qualità Rossa w pełni uosabia namiętnego włoskiego ducha, który potrafi pochłonąć z każdym łykiem. Wyzwala przy tym niewątpliwą włoską radość życia, na którą składają się pasja, zabawa i styl: Lavazza Qualità Rossa to prawdziwy łyk radości.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *