Intercontinental Warszawa czołowym hotelem w Polsce w World Travel Awards   ŚWIAT

Ogłoszono wyniki plebiscytu World Travel Awards, nazywanego Oscarami branży turystycznej. W Polsce czołowym hotelem (Poland's Leading Hotel) wybrany został InterContinental, po raz czwarty w ciągu ostatnich pięciu lat. W kategorii Leading Boutique Hotel wygrał Modrzewie Park Hotel ze Szczawnicy, Leading Family Hotel – Bania Thermal & Ski z Białki Tatrzańskiej, a Leading Serviced Apartament – Grenn Mountain Hotel & Apartaments z Karpacza.Zwycięzcy World Travel Awards wybierani są przez zarejestrowane grono międzynarodowych ekspertów z branży turystycznej (biur turystycznych, travel agentów, organizatorów podróży służbowych, linii lotniczych, hoteli, dziennikarzy branżowych itp.). InterContinental o tytuł wiodącego hotelu w Polsce konkurował z warszawskimi hotelami: Bristol, Hilton, Raffles, Sofitel, Westin i Le Regina, krakowskimi: Pałac Bonerowski i Stary oraz hotelami Arłamów, Narvil i Green Mountain. InterContinental wygrał też głosowanie w kategorii Leading Business Hotel i Leading Conference Hotel.
Czołowym hotelem w Europie po raz ósmy z rzędu został Ciragan Palace Kempinski w Stambule,

hotelem designerskim – po raz czwarty z rzędu portugalski 1908 Lisboa Hotel,

butikowym – Sublime Comporta w portugalskiej Comporcie,

lifestylowym – Pestana CR7 w Lizbonie,

luksusowym – Belmond Reid's Palace na Maderze,

hotelem wellness – austriacki GrandHotel Lienz, wygrywający w tej kategorii od 2011 r., jak również w kategorii czołowy hotel wellness na świecie,

a lotniskowym – Hilton Heathrow, który wygrywa tę kategorię od jej wprowadzenia w 2015 r., a w ostatnich latach jest też wybierany czołowym hotelem lotniskowym na świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *