PHH ponownie laureatem „Diamentów” miesięcznika „Forbes”

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego ponownie otrzymała tytuł „Diamenty Forbesa” 2021, które przyznawane są najlepszym przedsiębiorstwom w Polsce. Wpływ na ten wynik miał dynamiczny rozwój biznesowy grupy PHH, który przez ostatnie pięć lat powiększył swoje portfolio z 4 do 28 obiektów hotelowych, a kapitał spółki wzrósł z 107 mln do ponad 955 mln zł.

Przygotowywany od lat ranking miesięcznika „Forbes” powstaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstwa. Polski Holding Hotelowy w ciągu pięciu lat stał się największą polską grupą hotelową z wyłącznie polskim kapitałem.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że pomimo kryzysu związanego z pandemią koronawirusa Polski Holding Hotelowy nieprzerwanie inwestuje w dalszy rozwój swojej grupy. Oprócz tego, że dużo uwagi skupiliśmy na działaniach społecznych, to prężnie działaliśmy również na polu inwestycyjnym, aby wzmocnić pozycję naszej firmy na rynku hotelowym. Tytuł „Diamenty Forbesa” 2021 jest potwierdzeniem, że znajdujemy się w gronie najlepszych firm w Polsce – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

Specjalny raport prezentujący „Diamenty Forbesa” dołączony zostanie do magazynu, który ukaże się 28 stycznia 2021 roku.

.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *