a&o oferuje pokoje gościom w izolacji. Minimum na 10 dni

a&o hostel na warszawskiej Woli wyszedł naprzeciw pracownikom warszawskich firm i szpitali, którzy mogą być narażeni na bezpośredni kontakt z Covid-19. Obiekt oferuje pokoje, w których mogą odbyć izolację lub zatrzymać się na dłuższy czas, w obawie przed zarażeniem się w domu lub zarażeniem innych domowników. Pokoje mogą być rezerwowane na okres nie krótszy niż 10 dni.

- Wychodzimy z pomocą, w szczególności, pracownikom medycznym, poszukującym miejsca, w którym mogą się zatrzymać bez narażania zdrowia rodziny. Warszawskie a&o jest gotowe przyjąć dużą liczbę gości na dłuższy pobytmówi Daniel Szeliga, sales manager na Polskę.

Istnieje także możliwość długoterminowego wynajmu. Do dyspozycji gości jest dostępna kuchnia, pralki oraz suszarki. Osoby korzystające z oferty mają do dyspozycji całe piętro obiektu na wyłączność. Pokoje dla turystów znajdują się na innym piętrze budynku.

Obiekt stosuje szereg środków sanitarnych, aby zapewnić gościom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Są to m.in: osłony z pleksiglasu oddzielające gości od personelu hostelu, stanowiska do dezynfekcji rąk rozmieszczone we wszystkich kluczowych obszarach, bezdotykowe krany, wymagana 1,5 m odległość między stolikami w restauracji, brak wspólnych łazienek. Wszyscy pracownicy hostelu wyposażeni są w maseczki ochronne. Noszenie maseczek jest także wymagane we wszystkich miejscach publicznych w a&o. Ponadto w obiekcie, do dyspozycji gości jest specjalista ds. higieny, który czuwa nad ochroną zdrowia i higieny.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *