PHH kupi Interferie?   INWESTYCJE

Jak poinformował zarząd spółki Interferie, w dniu 17.11.2020 r. został zawarty List intencyjny w celu ustalenia warunków ewentualnej sprzedaży akcji tej spółki należących do funduszy. Ewentualnym nabywcą miałby być "podmiot branżowy", a jak pisaliśmy wcześniej z nieoficjalnych informacji "Hotelarza" wynika, że chodzi o Grupę Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego.

Medical Spa Świnoujście

Zgodnie z Listem, Interferie przekaże dane niezbędne do przeprowadzenia due diligence Interferie.

Ewentualnym zbywcą akcji Interferii, będą fundusze Hotele 01 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.a. oraz fundusz Hotele 01 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

W ramach spółki Interferie działają obecnie obiekty: hotel Bornit Szklarska poręba, hotel Medical Spa Świnoujście, hotel Aquapark Malachit, Agrentyt Dąbki, Cechsztyn Ustronie Morskie, Chalkozyn Kołobrzeg i Uzdrowisko Świnoujście. W 2019 roku przychody spółki ze sprzedaży wyniosły 46 mln zł.

Jak informowaliśmy we wrześniowym wydaniu "Hotelarza" z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do końca roku ogłoszona ma zostać decyzja o włączeniu do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego sieci: Elbest Hotels należącej do GK PGE, Geovita PGNiG i Iterferie KGHM.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *